Jestem niedoszłym nauczycielem muzyki oraz byłym instruktorem śpiewu. Przez wiele lat występowałem na różnych scenach jako muzyk, wokalista i konferansjer, dzięki temu zyskałem dużą śmiałość oraz doświadczenie w kontaktach z ludźmi. Fotografuję od 2006 roku. Eksperymentowałem z różnymi rodzajami fotografii jednak portret i wszystko co się wiąże z fotografowaniem ludzi daje mi najwięcej satysfakcji. Fotografia ślubna łączy ze sobą moje dwa największe zamiłowania – fotografowanie ludzi oraz relacje z nimi.

Moja cecha charakteru to ruda broda (nie nie farbuję jej – taka już urosła). Wraz moją fotografią otrzymujesz to w pakiecie :) Ale nie bój się! Rudy czasem potrafi być też sympatyczny. Mój pogodny i czasami nazbyt wesoły charakter sprawia że w moim towarzystwie czujesz się dobrze i swobodnie dzięki czemu możesz odrobinę zapomnieć o stresie.


Fotografując staram się być uczestnikiem zdarzeń a nie reżyserem dlatego też nie ingeruję w to co się dzieje, chyba że wymaga tego sytuacja. Uwielbiam towarzyszyć ludziom w najważniejszych chwilach ich życia. Fotografując szukam emocji i staram się być zawsze tam gdzie coś się dzieje tak by uchwycić najważniejsze momenty – po cichu... z ukrycia :)

Nie zamykam się tylko na fotografię ślubną. Mam też duże doświadczenie w fotografii portretowej i wizerunkowej. Przeprowadzam również indywidualne sesje zdjęciowe gdzie każda kobieta może czuć się wyjątkowo. Działam tak by osoba pozująca do zdjęć wyglądała jak zawodowa modelka – pomimo że przed obiektywem stoi pierwszy raz w życiu! Jest to fantastyczny sposób by zyskać odrobinę pewności siebie zwłaszcza gdy jej komuś brakuje!

FOTOGRAFIA PAWEŁ KUŹMICKI
art@pkuzmicki.com.pl